
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Призначення:
Обробка кутикули, птеригію, бічних валиків
Шліфування чутливих ділянок
Підходить для манікюру та педикюру
Характеристики:
Абразивність: Синій (середній абразив)
Діаметр: 4.5 мм
Довжина робочої частини: 4.5 мм
Загальна довжина: 45 мм
Матеріал: Натуральний алмаз, нанесений у 2 шари
Особливості:
Рівномірне покриття завдяки двошаровій технології
Німецька сталь з мінімальним бігом (0.01 мм)
Стійка до корозії, витримує стерилізацію
Виробник:Україна
Розмір абразивного зерна (mesh):100 mesh (середній абразив)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FRC |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Цвет насечки | Синій |
| Форма насадки | Конус куполоподібний |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 2.3 мм |
| Діаметр хвостовика | 2.34 мм |
| Довжина насадки | 44 мм |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |
| Форма насадок | Конус |