

3 800 ₴
Kiepe Vroom 6345 – функціональний та швидкісний професійний триммер, який має відмінні можливості та технічні інновації. Модель по праву можна назвати одним із найшвидших тримерів в асортименті виробника. Основна ідея моделі – отримати рівень деталізації та точності, який можуть оцінити лише справжні професіонали. Давайте розбиратися чому.
Особливістю моделі є застосування запатентованого магнітного двигуна Pivot із частотою коливань 11000 за хвилину. На сьогоднішній день на ринку не так багато моделей, які можуть похвалитися такою швидкістю роботи. Завдяки високій частоті коливань, триммер стриже бездоганно, не пропускаючи жодної волосинки. Pivot мотор є модернізованою версією звичайного магнітного мотора, але він набагато потужніший і швидший.
Тример Kiepe Vroom 6345 обладнаний відкритим Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм з мінімальним зрізом волосся 0.3 мм. Завдяки довгій шийці корпусу ножовий блок відкритий, що дозволить стилісту або барберу збільшити оглядовість та отримати найкращий контроль над процесом стрижки. Ножі не прості – у моделі використовуються ножі преміум класу з титано-алмазним покриттям та системою захисту шкіри. Покриття дуже міцне та витривале, і прослужить Вам довгі роки. Магазин vicshop.com.ua рекомендує змащувати ножі найчастіше – у такому разі вони прослужать дуже довго і будуть точними практично весь час експлуатації.
Тример працює від Li-Ion акумулятора ємністю 1400 mAh, що забезпечує тример автономною роботою протягом 80 хвилин. Швидка зарядка триває не більше ніж 70 хвилин. Виробник заявляє, що батарея розрахована на 1500 циклів заряджання. Нагадаємо, акумулятори типу Li-Ion не мають пам'яті, а отже, їх можна заряджати будь-якої миті, незалежно від рівня заряду. Також модель може працювати від мережі за допомогою адаптера живлення, що входить до комплекту.
Загалом модель дуже цікава і функціональна. Корпус ергономічної вигнутої форми дозволить вам отримати максимум комфорту від роботи та підвищить точність. У руці модель сидить надійно, забезпечує точну роботу. Тример оснащений двома інтерфейсами для зарядки – фірмовим та USB-C.</p>
Особливості моделі Kiepe Vroom 6345:
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kiepe |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5200 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.255 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |