

630 ₴
Професійний триммер VGR V-962 – ідеальний інструмент для стрижки волосся, бороди та вусів, оснащений LED-дисплеєм і чотирма насадками для точного налаштування довжини стрижки. а LED-дисплей допомагає контролювати рівень заряду акумулятора.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Швидкість мотора | 5800 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |