




5 500 ₴
Перукарська машинка BaByliss Pro Cut Definer+ FX872E дає 13 рівнів довжини стрижки волосся. Перукар може виставити довжину зрізу на ножі вбудованим у корпус 5-позиційним колесом Adjustment Wheel: 0,6, 1,2, 1,8, 2,4, 3 мм. Насадки з комплекту збільшують довжину зрізу до 3, 6, 9,5, 13, 16, 19, 22 або 25 мм. Ніж зроблений із хромованої стійкої до корозії сталі.
Вага машинки зменшена до 250 г: інструмент не перевтомлює зап'ястя і кисть при інтенсивних навантаженнях. У комплект входить кейс для безпечного зберігання або перевезення перукарського комплекту.
Світлодіодний екран показує рівень заряду акумулятора, довжину зрізу волосся та стан блокування машинки. Щоб встановити або зняти блокування, протягом 3 секунд утримуйте кнопку живлення. Функція стане в нагоді при перевезенні, щоб унеможливити випадкове включення машинки.
Вбудована літій-іонна батарея працює до 160 хвилин безперервно. Повна зарядка займає 180 хвилин. Акумулятори без ефекту хімічної пам'яті працюють до 2 разів довше за стандартні нікель-металгідридні батареї і не втрачають ємність при короткочасних зарядках.
Машинка може працювати у бездротовому режимі або від електромережі.
Машинка забезпечена роторним двигуном. Двигун дає 7000 рухів ножа за хвилину. Ніж, що часто рухається, дає чистий рівний зріз з першого разу на всіх типах волосся. Цифрові мотори працюють без шуму, вібрації та перегріву.
Характеристики:
Комплектація:
| Тип приладу | Машинка для стрижки |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип двигуна | Роторний |
| Потужність | 7000 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора (хв.) | 160 |
| Час заряду акумулятора (хв.) | 180 |
| Індикатор заряду | Так |
| Матеріал ножового блоку | Нержавіюча сталь |
| Ширина ножового блоку машинки (мм) | 45 |
| Регулювання довжини | змінні насадки, поворотний регулятор |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Babyliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5200 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.255 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |