

135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Плоский пензель для дизайну нігтів Enjoy DS33R овальної форми підходить для художнього розпису нігтів. Найкраще інструмент проявить себе в техніці китайського розпису та флористичних дизайнах. Пензлик чудово наносить пігмент і робить це точно під кутикулу, без затіків. Синтетичний матеріал ворсу пензля, що імітує колонок, оброблений вручну. Пензель досить пружний і гладкий, має високу швидкість стікання фарби на поверхню нігтя, що дозволяє створити яскраві візерунки за допомогою пари мазків. Хромована мідь у матеріалі обойми надійно фіксує ручку з берези бордового кольору. Пензлик DS33R комфортно лежить у руці майстра манікюру.
Переваги:
Пензлик овал Enjoy DS33R №3 – це натхнення для створення унікальних манікюрних шедеврів. Відчуйте магію творчості з цим пензлем, який стане Вашим надійним помічником у створенні красивих дизайнів на нігтях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Набір | Ні |
| Призначення пензля | Для малювання, Для китайського розпису |
| Форма манікюрного пензля | Овальна |
| Матеріал виготовлення | Штучна щетина, Дерево |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Бордовий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Enjoy Professional |
| Тип упаковки | Поліетиленовий чохол |
| Основні | |
| Довжина ворсу | 7 мм |
| Ширина ворсу біля основи | 3 мм |