

200 ₴
Овальний пензель для дизайну нігтів Enjoy DCr33R №7 ідеально підходить для покриття гель-лаком та моделювання гелем. Цей плоский пензель може застосовуватися для малювання пелюсток квіткових візерунків. Овальний край інструменту чудово справляється з флористичними дизайнами – одним мазком ми отримуємо приголомшливий результат. Пензель зручний в роботі, довго зберігає естетичний зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики. Матеріал пучка ворсу – синтетика з вишневим відтінком. Цей пружний пензель для нанесення гелю добре утримує гель-лак при викладанні на нігтьову пластину, забезпечуючи точне та рівномірне нанесення матеріалу. Хромована мідь у матеріалі обойми надійно фіксує легку ручку з натуральної берези, покриту лаком яскраво-червоного кольору, надаючи пензлям не тільки естетичного вигляду, але й комфорту у використанні. Легка та зручна, вона допомагає контролювати процес нанесення, досягаючи високої якості та точності.
Насолоджуйтесь творчим процесом із пензлем овальної форми Enjoy DСr33R – надійним інструментом для втілення найсміливіших ідей у світі нейл – дизайну.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Набір | Ні |
| Призначення пензля | Для моделювання гелем |
| Форма манікюрного пензля | Овальна |
| Матеріал виготовлення | Штучна щетина, Дерево |
| Довжина | 185 мм |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Enjoy Professional |
| Тип упаковки | Поліетиленовий чохол |
| Основні | |
| Довжина ворсу | 11 мм |
| Ширина ворсу біля основи | 7 мм |