Кошик
2667 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Інтернет-магазин матеріалів для нарощування нігтів та вій
+380 (95) 556-30-87
+380 (97) 959-03-64
Перлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora №03 золотий хамелеон, 0,2 г, фото 1
влево
  • Перлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora №03 золотий хамелеон, 0,2 г, фото 2
  • Перлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora №03 золотий хамелеон, 0,2 г, фото 3
вправо

Перлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora №03 золотий хамелеон, 0,2 г

  • Готово до відправки
  • Код: 11413

90 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

+380 (95) 556-30-87
Ярослав
  • +380 (97) 959-03-64
    Надія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики

Перлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora – це високоякісний матеріал у формі порошку, що є невід'ємною частиною нейл-арту дизайну. Користується величезною популярністю серед майстрів манікюру та аматорів завдяки своїм унікальним характеристикам. Цей продукт стане незамінним елементом для створення ніжного та вишуканого манікюру з перламутровим блиском. Пудра складається з блискіток дрібної фракції, які нагадують мікропил. Ці блискітки призначені для втирання в поверхню гель-лаку, гелю, камуфлюючої бази або топового покриття. Вони створюють на нігтях перлинний ефект з перламутровим блиском, надаючи манікюру особливу вишуканість та елегантність. Залежно від кольору підкладки можна отримати різні відтінки з однією і тією же втиркою. Продукт має м'яку та легку текстуру, легко наноситься на нігті, щільно лягає на будь-який колір нігтьової пластини, має високу стійкість, зберігаючи блискучий ефект протягом тривалого часу після нанесення. Пудра дозволяє майстрам манікюру створювати оригінальний дизайн без додаткових декоративних елементів. Використовується як самостійне покриття або у поєднанні з іншими декоративними елементами.

Особливості:

  • створює перламутровий блиск;
  • м'яка легка текстура;
  • лягає щільним рівномірним шаром на будь-який колір;
  • для втирання в гарячий та холодний топ;
  • найкраще виглядає на світлих відтінках;
  • вага 0,2 г.

Спосіб застосування:

  1. Виконайте стандартну підготовку нігтьових пластин та покрийте їх базовим покриттям.
  2. Нанесіть пудру на просушений гель-лак зі знятим липким шаром і утріть її за допомогою спонжа або пензлика перед топом. Або закріпіть колір фінішним покриттям, просушіть, утріть пудру в гарячий або холодний топ. Потім видаліть зайвий матеріал м'якою щіточкою та закріпіть дизайн топом.
  3. Для кращої фіксації втирання запечатайте торці нігтя за допомогою праймера без кислоти.
Основні
Вид матеріалу для дизайну нігтівВтирання
КолірЗолотистий
Функціональне призначенняДля манікюру
Країна виробникКитай
ВиробникRichcolor
Тематика декору, малюнкаБез декору
Об`єм0.2 г
Інформація для замовлення
  • Ціна: 90 ₴
Перлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora №03 золотий хамелеон, 0,2 гПерлинна втирка для нігтів Rich Color Aurora №03 золотий хамелеон, 0,2 г
Готово до відправки
90 ₴
+380 (95) 556-30-87
Ярослав
  • +380 (97) 959-03-64
    Надія