

1 750 ₴
Бездротовий триммер ZERO GRAPHITE (100403GR) – це ергономічна та функціональна модель барберської серії машинок TICO Professional. Модель відрізняється чудовим дизайном та функціональністю.
Тример ZERO оснащений швидкознімним ножовим блоком Т-подібної форми з нержавіючої сталі. Ширина ножа 44 мм, а мінімальний зріз дорівнює 0.2 мм "zero overlap". Т-подібний ножовий блок дозволяє з легкістю виконувати точні роботи у скроневій зоні, а також створювати hair tattoo – такий ніж більш універсальний на відміну від звичайного ножа.
Машинка може працювати від мережі за допомогою адаптера живлення та від акумулятора. У моделі застосовується акумулятор Li-Ion, який можна заряджати незалежно від залишкового рівня заряду. Місткості акумулятора вистачає, щоб забезпечити безперервну роботу машини протягом 60 хв, а час повної зарядки становитиме 90 хвилин.
Модель 100403GR оснащена DC мотором роторного типу з технологією збільшеного ресурсу роботи – LONG LIFE TECHNOLOGY. У новинці реалізований процесорний контроль потужності двигуна, тому машина працює однаково незалежно від рівня заряду батареї.
Ергономічний корпус моделі, виконаний у вигнутій формі, приємно «сидить» і дозволяє точніше працювати машинкою. На корпусі реалізована кнопка увімкнення-вимкнення та LED індикатор стану батареї. Адаптер живлення може працювати від мережі 100-240 В.
Особливості моделі ZERO GRAPHITE (100403GR):
В комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Хром |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 44 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Швидкість мотора | 5200 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.135 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |