
2 460 ₴
Tycho Undercut Pentagon 100418 — це сучасна функціональна професійна машинка з усіма функціями та характеристиками, необхідними для зручної та якісної стрижки.
Пристрій оснащений ножовим блоком шириною 46 мм, виготовленим із високоякісної нержавіючої сталі. Набір лез прикріплений до спеціального механізму, який змінює довжину різу від 0,5 мм до 3 мм, створюючи дуже плавні переходи. Усі механізми, як-от бічні важелі та турелі, виготовлені з металу і вирізняються високою міцністю та надійністю.
Верстат Tyco Professional Undercut Pentagon 100418 оснащений роторним двигуном постійного струму зі швидкістю обертання 5200 об/хв. Двигун керується мікропроцесором і працює з постійною потужністю і швидкістю незалежно від того, скільки заряду батареї залишилося.
Від одного заряду пристрій працює аж 180 хвилин! Це чудовий показник, який оцінить будь-який стиліст. Повна зарядка займає ті ж 3 години.
Переваги машинки для стрижки TICO UnderCut Pentagon 100418:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5200 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.255 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |