
1 800 ₴
Професійна машинка для стрижки UPPER CUT 5 BURGUNDY (100402BO) розроблена спеціально для тих барберів, яким важлива свобода в роботі. Ця бездротова модель відмінно поєднує в собі прекрасну ергономіку, красивий дизайн і хорошу функціональність.
Машинка UPPER CUT 5 оснащена незнімним ножовим блоком з нержавіючої сталі шириною 46 мм і вбудованим механізмом регулювання висоти зрізу від 0.7 до 3 мм. Завдяки цьому Ви можете з легкістю створювати плавні переходи без «сходинок» і здійснювати будь-яку стрижку в даному діапазоні. Ніж можна налаштувати на нульовий зазор «zero overlap», завдяки чому мінімальний зріз зменшиться до 0.2 мм.
Новинка може працювати від мережі з використанням адаптера живлення або від акумулятора. Модель оснащена Li-Ion акумулятором, який здатний забезпечити модель безперервною роботою протягом 90 хвилин. Час повного заряду становить 2 години. Варто зазначити, що даний акумулятор не має «пам'яті», тому його можна заряджати в будь-який момент, незалежно від рівня заряду. Таким чином, в перервах між стрижками, Ви зможете зарядити батарею, щоб у Вас під рукою завжди була повністю заряджена машинка.
Роботу ножів забезпечує мотор постійного струму роторного типу з технологією збільшеного ресурсу Long Life Technology. Мотор потужний, забезпечує ефективний зріз будь-якого волосся, будь-якої густоти. Для підтримки постійних обертів двигуна в моделі використовується мікропроцесорний контроль його роботи. Таким чином, в не залежності від рівня заряду батареї, машинка буде працювати з однаковою потужністю поки акумулятор повністю не сяде.
Для інформування користувача про стан заряду батареї і мастила ножів в моделі застосовується LCD дисплей. Таким чином, Ви будете постійно контролювати роботу машинки. Мережевий адаптер моделі може працювати від мережі 110 - 240 В.
Особливості моделі UPPER CUT 5 BURGUNDY (100402BO):
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Бордовий |