

1 800 ₴
Kiepe Brutale 6310 - професійна потужна мережева машинка для стрижки волосся з вібраційним мотором і ножовим блоком з нержавіючої сталі високої якості. Модель має яскравий строгий дизайн, який сподобається не тільки перукарю, але й барберу, який зацікавлений в якісному інструменті за невисоку вартість.
Машинка Brutale 6310 оснащена стандартним вібраційним мотором потужністю 10 Вт - простим і надійним мотором, який може працювати цілодобово. Такі мотори дуже витривалі, не потребують ні в якому обслуговуванні. У користувача є можливість регулювати потужність мотора в залежності від напруги у мережі або ж під свою манеру стрижки. За допомогою спеціального гвинта з правого боку корпусу Ви можете максимально точно відрегулювати силу коливань мотора і забезпечити приємну і комфортну роботу.
Ножовий блок шириною 46 мм з мінімальним зрізом волосся 1 мм встановлений на спеціальний механізм плавної зміни довжини зрізу волосся від 1 до 3 мм. Ви можете змінювати довжину зрізу щоб забезпечити плавні переходи при зміні насадок. Також з кожною насадкою Ви можете збільшити довжину зрізу на +3 мм.
Модель Brutale 6310 має чудовий дизайн і зібрана з хороших матеріалів. Нижня кришка дуже міцна з композитного матеріалу, а верхня кришка пластикова з імітацією під метал і вставкою з soft touch пластику. Нижня кришка має вбудовану петельку для підвішування.
Особливості моделі Kiepe Brutale 6310:
В комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kiepe |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |