





2 950 ₴
Машинка для стрижки BaByliss PRO FX685E Titan V-Blade - це унікальний високотехнологічний сучасний інструмент для перукаря з високою продуктивністю та лезом з японської сталі.
Машинка BaByliss PRO FX685E комплектується унікальними лезами з японської сталі, спеціально розробленими для даної моделі. Ці ножі відрізняються особливою технологією гарту сталі і мають дуже гострий V-подібний кут зрізу, що значно полегшує стрижку волосся і робить її більш плавною.
Машинка BaByliss FX685E Titan V-Blade оснащена магнітним мотором високої потужності та довговічності, а також 5-ступінчастим важелем перемикання довжини. Має в комплекті 4 насадки, щіточку для чищення та олію для змащення. Машинка проста в експлуатації і зручна в роботі на тонкому, товстому, сухому і вологому волоссі.
Особливості машинки для стрижки BaByliss PRO FX685E Titan V-Blade:
В комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вага | 0.21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |